Materiāli dzelzceļa infrastruktūrai

Mēs varam piedāvāt visus nepieciešamos sastāvelementus: maģistrālās, tramvaju sliedes, celtņa sliežu ceļa sliedes, pārmijas un to rezerves daļas, dzelzsbetona, koka un tērauda gulšņus, dažāda veida stiprinājumus, izolāciju un daudzas citas detaļas. Mēs sadarbojamies ar privātiem un valsts, maziem un lieliem Lietuvas un ārvalstu uzņēmumiem, pastāvīgi piedalāmies publiskajos iepirkumos, apmeklējam izstādes, pētām dzelzceļa tirgu, sekojam jaunām tehnoloģijām.

Mēs nestāvam uz vietas, bet gan droši ejam kopsolī ar laiku. Mūsu galvenais centiens ir pilnveidoties un attīstīties izvēlētajā virzienā, un pats svarīgākais – iespēja ieteikt Jums ne tikai standarta risinājumus, bet arī alternatīvas inovācijas, kas ne vien atbilst Jūsu vajadzībām, bet arīdzan pārsniedz tās kvalitātes ziņā, vienlaicīgi saglabājot to optimālo cenu.

Katram klientam tiek piedāvāts individuāls un profesionāls risinājums. Stabili, ar laiku pārbaudīti sakari, sadarbība uz abpusējas cieņas pamata, uzticamība un stabilitāte ir mūsu prioritātes, savukārt, pastāvīga jaunu partneru un ideju meklēšana nodrošina labākos risinājumus Jūsu biznesam visīsākajā laikā.

Gadījumā, ja ir nepieciešamas detaļas, kas paredzētas dzelzceļa būvniecībai, droši griezieties pie mums. Norādiet nepieciešamo materiālu daudzumu, vēlamo piegādes termiņu un vietu, un mēs Jums sniegsim individuālu kompleksu piedāvājumu, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

Mēs pārzinām un mīlam savu darbu!

Partneri
Peržiūrai būtinas Flash Player 9